نویسنده:
بازدید: 1261 بازدید

۴ تکنیک در وردپرس که باید بدانید

از روزی که وردپرس شروع به فعالیت کرد تا کنون میلیون ها نفر از این سیستم مدیریت محتوا برای ساخت وبلاگ های کوچک و یا سایت های بزرگ استفاده میکنند. از این رو لازمه که این دست افراد همیشه اطلاعات خودشون رو پیرامون این سیستم به روز نگه دارند تا بتونن پیشرفت های زیادی رو تجربه کنند. امروز برناممون اینه که ۴ تا تکنیک ضروری رو برای توسعه دهندگان وردپرسی مطرح کنیم. پس با ما همراه باشید…

۱- استفاده از ساختار داده

ساختار داده شامل داده های کوچک که به صورت یک ماشین جستجو عمل میکنه و محتوای وب رو نیز آنالیز میکنه. این شیوه یکی از جدیدترین روش ها برای آنالیز اطلاعات در حوزه ی وسیع به شمار میره.
گوگل یکی از رایج ترین ابزارها برای ساختار داده به شمار میره که بسیار بر روی سئو و ساخت ساختار داده ها موثره. میتونیم راه های خوبی رو برای انواع برچسب ها برای گونه های داده شامل آدرس ها و سایر تولیدات در موقعیت ها حوادث گوناگون داشته باشیم. یکی از راحت ترین راه ها برای افزودن ساختار اطلاعاتی استفاده از افزونه ی Yoast SEO هستش!حتما با عملکرد این افزونه باید آشنا باشید و بدونید که این افزونه چطوری اطلاعات رو در گوگل تگ میکنه!

ساختار داده و قالب ها

تمامی سایت های وردپرسی دارای ساختار های مختلفی از داده هستند که از هسته ی وردپرس نصب میشن!برای بخش ساختار داده در قالب ها باید از مواردی که کدهای ضروری رو به تم ها اضافه میکنه استفاده کرد. یکی از بهترین ها در این زمینه استفاده از متا باکس ها هستند. متا باکس ها با ساخت جعبه هایی برای دانلود نشون میدن که میشه یک سری کدهای مهم رو به کدهای قالب افزود.

۲- استفاده از آیکون ها

genericon

برای استفاده از آیکون ها همیشه یهتره که از آیکون های استاندارد و رسمی استفاده نمایید تا هم جلوه ی بهتری داشته باشه و هم اعتبار خوبی به وبسایت ما ببخشه! یکی از بهترین افزونه هایی که در این حوزه و ساخت آیکون فعالیت میکنه افزونه ی Genericon هستش. که با نصب اون میتونید هزاران آیکون خوب رو ایجاد کنید.

ادامه مطلب